مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی

دانشگاه علوم پزشکی ایران

English | Persian

درباره ما

درباره ما

مرکز تحقيقات جراحی های کم تهاجمی از مراکز تحقیقات وابسته به دانشگاه علوم پزشکي ایران می باشد که در مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) واقع شده است. این مرکز بدنبال فراهم نمودن محيطي مطلوب جهت تحقيق در زمینه های مرتبط با جراحی های کم تهاجمی از جمله در رشته های جراحی عمومی به ویژه در زمینه چاقی، زنان ، ارورلوژی، اورتوپدی و جراحی گوش و حلق و بینی مي باشد.

اين مرکز، تنها مرکز تحقيقات جراحی های کم تهاجمی و درون بین ايران بوده و از آنجا که امروزه جراحی کم تهاجمی با توجه به مزایای متعدد آن نسبت به جراحی های باز به عنوان روش انتخابی در اکثر تخصص ها پذیرفته شده است، محققان و جراحان این مرکز در حال حاضر در حال انجام طرح های تحقیقاتی ، ابداعات و اختراعات در زمینه ی این نوع جراحی و بالطبع تهيه و انتشار اطلاعاتي به نفع جامعه علمي، بيماران و بطور کلي عموم مردم می باشند. مطئناً نتایج فعالیت های اين مرکز،در آینده نزدیک باعث رشد و شکوفایی این مرکز و همینطور جراحی های کم تهاجمی خواهد بود.

از سایر اهداف این مرکز می توان موارد زیر را نام برد:
•شناسایی مراکز تحقیقاتی معتبر در سراسر جهان جهت افزایش ارتباطات علمی ، تبادل نظر و به ارمغان آوردن فن آوری و علم روز برای ارتقاء سطح فعالیت های علمی پژوهشگران ایرانی
•آموزش علاقمندان به جراحی های درون بین و کم تهاجمی در کلیه سطوح و زمینه ها

ناریخ : 27 / 08 / 1392 , بازدید : 5079

ورود اعضاء

نام کاربری

رمز ورود