مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی

دانشگاه علوم پزشکی ایران

English | Persian

اخبار پژوهشی

ناریخ : 27 / 10 / 1397 , بازدید : 175

بدین وسیله به اطلاع علاقه مندان دستیار پژوهشی (پزشک پژوهشگر) میرساند که مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی آمادگی پذیرش دستیاران فوق را داشته و جزء مراکز مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت جذب دانشجویان PhD by Research می باشد.

 

ادامه مطلب...

جشن روز پژوهش و تقدیر از پژوهشگران مرکز تحقیقات جراحی‌های کم تهاجمی

ناریخ : 06 / 10 / 1395 , بازدید : 975

مراسم جشن روز پژوهش و تقدیر از پژوهشگران مرکز تحقیقات جراحی‌های کم تهاجمی روز شنبه 23 آذرماه 1395 با حضور پرنشاط اساتید ، کارکنان، دانشجویان و پژوهشگران بیمارستان و دانشگاه برگزار شد. در این مراسم  پس از عرض خیرمقدم و خوش‌آمد گویی توسط ریاست محترم مرکز جناب آقای دکتر عبدالرضا پازوکی و ارائه گزارشی از عملکرد پژوهشی مرکز در سال 1395 توسط سرکار خانم دکتر سهیلی پور معاون محترم پژوهشی مرکز، جناب آقای دکتر ملکوتی مدیر امور ارتباطات و کاربرد نتایج تحقیقات، به ایراد سخنرانی در خصوص کاربرد نتایج تحقیقات مرکز پرداختند، در انتهای مراسم از پژوهشگران برتر مرکز تحقیقات جراحی‌های کم تهاجمی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب...

فراخوان

ناریخ : 21 / 11 / 1394 , بازدید : 1025

همکاران و اساتید گرانقدر
مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمیِ دانشگاه علوم پزشکی ایران قصد دارد تا یکی از عناوین تحقیقاتی خود را با عنوان "مشکلات کبدی بیماران پس از جراحی چاقی مینی گاستریک بای پس" به انجام برساند. با توجه به شیوع رو به افزایش چاقی و عدم پاسخ به درمانهای غیرجراحی در بعضی از این بیماران...

ادامه مطلب...

دومین کنگره بین المللی دستگاه گوارش

ناریخ : 04 / 04 / 1394 , بازدید : 836

مرکز تحقیقات سرطان برگزار می کند:

تاریخ برگزاری: 22 الی 24 مهرماه 1394

 

 

ادامه مطلب...

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6   بعدی

ورود اعضاء

نام کاربری

رمز ورود